تبلیغات
جبهه جهانی بیداری و مقاومت اسلامی - پسرجان تو خوبی فقط.....

جبهه جهانی بیداری و مقاومت اسلامی

تاریخ بشریت بر سر یک پیچ بزرگ تاریخی است . امام خامنه ای

نویسنده :عباس جندقیان
تاریخ: 9 تیر 93 11:52
نقل قول آقای علی مطهری از امام خامنه ای  درباره وضعیت حصر موسوی و کروبی که در برخی رسانه ها منتشر شده ، در صورت صحت و عدم تکذیب ، اولین و شفاف ترین نظر علنی شده امام خامنه ای در مورد وضعیت این 2 نفر می باشد :

سوال :
در برخی سایتهای خبری، از ملاقات شما با مقام معظم رهبری و مطرح شدن مسئله حصر خانگی و پاسخ ایشان سخن گفته‌اند، می‌خواستم شرح قضیه را از زبان شما بشنوم.

جواب علی مطهری :
سه هفته پیش از طرف فراکسیون شاهد مجلس یعنی فراکسیونی که شامل نمایندگان فرزند شهید می‌شود اعلام شد که وقت ملاقاتی با رهبر انقلاب گرفته شده، من هم همراه فراکسیون رفتم. در آنجا چند گروه دیگر هم حضور داشتند، ‌مثل سازندگان فیلم شیار 143 و برگزارکنندگان کنگره شهدای بازار و دست اندرکاران فناوری سلولهای بنیادین. چند نفر صحبت کردند و مقام رهبری در ارتباط با صحبت آنها مطالبی گفتند. من هم درخواست وقت کردم و دو مطلب را گفتم، یک مطلب فرهنگی و دیگر درباره مسئله حصر خانگی.

گفتم از نظر من و بسیاری از افراد، ادامه حصر خانگی آقایان موسوی و کروبی به نفع کشور و انقلاب نیست و ضرورتی ندارد. اگر یکی از این دو در این حال از دنیا برود، مسئله به صورت یک غده چرکین برای جمهوری اسلامی باقی می‌ماند. از جناب عالی درخواست می‌کنم که به قوه قضائیه دستور بدهید که این موضوع را تمام کنند. اگر لازم است محاکمه شوند، ‌همراه سایر اطراف ماجرا محاکمه شوند و به قضیه خاتمه داده شود.
ایشان فرمودند: «من قبلا درباره بصیرت صحبت کرده‌ام و این که نباید راه شهدا و راه انقلاب را گم کنیم. جرم اینها بزرگ است و اگر امام (ره) بودند شدیدتر برخورد می‌کردند. اگر اینها محاکمه شوند حکمشان خیلی سنگین خواهد بود و قطعا شما راضی نخواهید بود. ما اکنون به اینها ملاطفت کرده‌ایم.» البته آن جلسه برای گفت و گوی بیشتر مناسب نبود.این نقل قول کوتاه شامل دو بخش است که منظور از این نوشتار فعلا بخش اول آن می باشد .
بخش اول تقل قول ، توصیه مجدد امام خامنه ای به موضوع مهم ، داشتن بصیرت و گم نکردن مسیر شهدا در سایه این بصیرت است .
جناب آقای علی مطهری ، اگر هوای نفس اجازه دهد ما باید قبول کنیم که آن بصیرت لازم را در برخورد با مسایل آلوده به فتنه نداریم .
اینکه با استفاده از وقت فراکسیونی که مربوط به شهید و شهادت است به محضر امام خامنه ای برسیم ولی این وقت ذیقیمت را که بایستی با موضوعش حقش را ادا کنیم ، به واسطه گری برای 2 مجرم بپردازیم ، عین بی بصیرتی است .

و البته و صد البته نباید خیلی غصه تنهائی خودمان را در میدان بی بصیرتی بخوریم که بسیاری از خواص سیاسی تهران نشین که مدعی میدان سیاست هستند نیز به همین مرض مبتلا می باشند .


جستجو در وبلاگ
درباره من
جبهه جهانی بیداری و مقاومت اسلامی
الجبهة العالمیه الصحوة و المقاومة الإسلامیة
World Front Awakening and Islamic resistance
دوستان
لینک های مفید
فروشگاه مجله و کتاب الکترونیکی کیوسک 724
گالری والپیپر و عکس پس زمینه والپیپرهای ایرانی
قالب های حرفه ای وبلاگ
مجله تفریحی سرگرمی جزیره نشین
ابزارک های وبلاگ
قالب وبلاگ

  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :