تبلیغات
جبهه جهانی بیداری و مقاومت اسلامی - وقتی ساده لوحی و دروغگوئی یک فقیه را تبدیل به یک خائن می کند - قسمت اول

جبهه جهانی بیداری و مقاومت اسلامی

تاریخ بشریت بر سر یک پیچ بزرگ تاریخی است . امام خامنه ای

نویسنده :عباس جندقیان
تاریخ: 1 دی 93 00:03
حضرت امام (ره) او را  حاصل عمرش می دانست و بارها در شان و منزلت مقام فقهی و علمی او سخنها گفته بود . او را مبارزی می دانست که سالها زجر زندان و شکنجه و تبعید را برای پیروزی انقلاب تحمل کرده .
قبل از پیروزی قطعی انقلاب و زمانی که هنوز امام در پاریس بودند ، امام طی تصمیمی ، شورائی به نام شورای انقلاب تشکیل دادند که متشکل از تعداد افراد معدودی از افراد سرشناس انقلاب بودند . نام این نفرات تا ماههای بعد از پیروزی انقلاب به دلایل امنیتی ، همچنان ناگفته بود . اما زمانی که نام آنها به تدریج در رسانه ها منتشر می شد ، نامی از حسینعلی منتظری در آن نبود و این سئوال و ابهامی برای انقلابیون کنجکاو و نکته سنج بود که چطور شخصی مانند منتظری در این نهاد مهم پس از رهبری جائی نداشته . روند مسئولیت دادنهای حضرت امام به منتظری در تمام طول سالها نشان داد ، که جایگاه او نزد امام ، جایگاه یک مدیر سیاسی و اجرائی توانا نبوده و این موضوع زمانی برای همگان روشن شد که نامه های حضرت امام طی روند جدائی منتظری از انقلاب مربوط به مهدی هاشمی و عزل منتظری ، منتشر گردید . نامه هائی که حضرت امام باز از مقام فقهی او گفته بود و او را نصیحت کرده بود و بر ساده لوحیش اشاره کرده بود و امکان خیانت را برای بزر گان اسلام ، ممکن دانسته بود . نامه هائی که حضرت امام در آن قسم یاد کرده بود که با قائم مقام رهبری تو مخالف بودم ولی چون مجلس خبرگان تصویب کرده بود ، نخواستم به صورت غیرقانونی با آن مخالفت کنم . نامه هائی که از خیانت های منتظری در افشای اطلاعات نظام برای بیگانگان ، گفته شده بود .
اما منتظری چنان قدم در مسیر بیراهه خود برداشته بود که دیگر بازگشتی برای خود متصور نبود . بعد از رحلت حضرت امام ، خیانتهای او با ارتباط گیری با عناصر لیبرال و منافق ادامه پیدا کرد و تا زمان مرگش از عداوت و دشمنی و خیانت خود با انقلاب دست برنداشت .
اخیرا شبکه تلویزیون فارسی روباه پیر ، بی بی سی یک مصاحبه نزدیک به نیم ساعته قبلا ضبط شده با او را پخش کرد . انجام این مصاحبه و صحبت های او همه نشانه پیش بینی های صحیح و حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) نسبت به او بود . مصاحبه نیم ساعته ائی که با ارائه خاطرات دروغین در آن اولا ساده لوحانه سعی در تطهیر خود نزد دشمنان انقلاب را دارد و ثانیا تلاش می کند تاریخی تحریف شده از انقلاب و وقایع آن را ارائه دهد .
در این پست و چند پست بعدی با مدارک مستند ، دروغگوئی های او  در این مصاحبه را با هم خواهیم دید .
در قسمت اول بررسی این دروغگوئی ها ، بخشی از گفته های های ایشان مربوط به زمان اشغال سفارت مورد اشاره می باشد . آنجا که می گوید من در جریان اشغال سفارت نه آن را تائید کردم و نه محکوم .

اول این فیلم کمتر از یک دقیقه ای را ببینیم

[http://www.aparat.com/v/Is9tR]


آری او که به دروغ می گوید در جریان اشغال سفارت موضعی در نفی و اثبات آن نداشته ام ، به عنوان خطیب نماز جمعه تهران در اولین نماز جمعه بعد از اشغال سفارت در روز جمعه 18 آبان 1358 در بخشی از خطبه های نماز حمعه با مخاطب قرار دادن کشورهای اسلامی که تا کی باید توسری خور اسرائیل و یهودی ها باشیم ، بالا رفتن قیمت نفت را به عنوان یک حربه مبارزه با آمریکا ، بر اثر اشغال سفارت می داند و زمان زورگوئی آمریکا را به سرآمده می داند و ملت آمریکا را نصیحت می کند که به دولت خود اعتراض کنند .

همچنین روز بعد با صدور اطلاعیه ای خطاب به مردم آمریکا یادآور می شود بر اساس شواهد سفارت آمریکا در تهران لانه جاسوسی بر علیه انقلاب بوده و مردم ما آن را نمی پذیرند .

اگر این  سحنان تائید حرکت اشغال سفارت نیست ، پس چیست ؟ سکوت در قبال آن است یا نفی آن ؟ و اینکه در آخرین سالهای عمر با ساده لوحی هنوز در پی کسب محبوبیت و اعتبار در نزد بیگانگان باشی ، آیا عنوانی به جز خیانت دارد ؟


برای دیدن تصاویر زیر در سایز بزرگتر روی تصاویر کلیک کنید

http://s5.picofile.com/file/8158676250/58_montezeri_a_small.jpg
خظبه های نماز جمعه 18 آبان 1358


http://s5.picofile.com/file/8158676384/58_montezeri_b_small.jpg
بیانیه خطاب به مردم آمریکا


جستجو در وبلاگ
درباره من
جبهه جهانی بیداری و مقاومت اسلامی
الجبهة العالمیه الصحوة و المقاومة الإسلامیة
World Front Awakening and Islamic resistance
دوستان
لینک های مفید
فروشگاه مجله و کتاب الکترونیکی کیوسک 724
گالری والپیپر و عکس پس زمینه والپیپرهای ایرانی
قالب های حرفه ای وبلاگ
مجله تفریحی سرگرمی جزیره نشین
ابزارک های وبلاگ
قالب وبلاگ

  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :