تبلیغات
جبهه جهانی بیداری و مقاومت اسلامی - قدم زدن هم می تواند با عزت باشد

جبهه جهانی بیداری و مقاومت اسلامی

تاریخ بشریت بر سر یک پیچ بزرگ تاریخی است . امام خامنه ای

نویسنده :عباس جندقیان
تاریخ: 6 بهمن 93 00:16
اینکه در این مقطع باید با آمریکا مذاکره کنیم یا نه ، بحثی است در سیاست کلان کشور ، با جزئیات و فراز و فرودهای فراوان که پرداختن به آن و بررسی آری یا نه این موضوع  کار من و امثال من نیست . از آن بگذریم که همین مذاکرات از نقاط قوت جمهوری اسلامی است که پنج قدرت بزرگ دنیا مجبورند حرفشان را در پشت میز بزنند تا اینکه یاوه گوئی و تهدید کنند و ظواهر نشان می دهد که دکترظریف تا حالا از پس آنها برآمده . یک روزی حضرت امام در مورد رابطه داشتن ایران با قدرتهای بزرگ  می گفت رابطه گوسفند و گرگ  و حالا الحمدالله به برکت خون شهدا شده رابطه شیر  با گرگها .
اما موضوع اصلی مورد نظر فعلی من ،  انتقادها و شکایت های حاصل از پیاده روی دکترظریف و جان کری وزیرامورخارجه آمربکا در خلال مذاکرات هسته ای است . این آقایان منتقد و شاکی باید بدانند حالا که به هر جهت درگیر این ماجرا شده ایم ، باید با سربلندی وارد شده ، ادامه داده و از آن خارج شویم .
اگر ملاک این منتقدان عکسهای این خیابانگردی و  پیاده روی است  ، نه تنها نشانه ضعف نیست که نشانه اقتدار است . در تصاویر دقت کنید ، یا دکترظریف جلوتر از  وزیرخارجه آمریکاست یا شانه به شانه .
 آقا جان وزیر خارجه آمریکاست که ادعای آقائی دنیا را می کند و مگر اجازه می دهند حتی در ظاهر هم کسی خود را برتر از آنها نشان دهد .
یکی از مواردی که حضرت امام با ناراحتی درباره محمدرضا پهلوی می گفت این بود که تو شاه مملکت ایرانی ، چرا در انظار عمومی مثل یک بچه و ضعیف در کنار رئیس جمهور  آمریکا قرار می گیری .
این یک حقیقت است که شاه پهلوی برای آنها در حد یک نوکر بود ، ولی حالا حاصل خون جوانان این مملکت و فداکاریهای شبانه روزی مردان خستگی ناپذیر این سرزمین ، آنها را مجبور به احترام و کوچک شدن کرده .
درود - درود - درود

http://www.sibafuse.ir/wp-content/uploads/2015/01/79873_748.jpg

http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news/1393/10/25/462223_345.jpg

http://www.entekhab.ir/files/fa/news/1393/10/24/79870_759.jpg


جستجو در وبلاگ
درباره من
جبهه جهانی بیداری و مقاومت اسلامی
الجبهة العالمیه الصحوة و المقاومة الإسلامیة
World Front Awakening and Islamic resistance
دوستان
لینک های مفید
فروشگاه مجله و کتاب الکترونیکی کیوسک 724
گالری والپیپر و عکس پس زمینه والپیپرهای ایرانی
قالب های حرفه ای وبلاگ
مجله تفریحی سرگرمی جزیره نشین
ابزارک های وبلاگ
قالب وبلاگ

  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :