تبلیغات
جبهه جهانی بیداری و مقاومت اسلامی - پیرو 2 رویداد مهم دیروز

جبهه جهانی بیداری و مقاومت اسلامی

تاریخ بشریت بر سر یک پیچ بزرگ تاریخی است . امام خامنه ای

نویسنده :عباس جندقیان
تاریخ: 13 اسفند 93 11:43
1 - مرحله اول عملیات نابودی داعش در استان صلاح الدین با موفقیت انجام شده و مرحله دوم از دیشب آغاز شده است . داعشی ها  با استفاده از مین گذاری گسترده و تله گذاری در تمامی خیابان ها و اماکن ،نفوذ و پاکسازی کامل شهر تکریت را با مشکلات زیادی همراه کرده اند . تکریت در حال حاضر از 3 طرف در محاصره کامل است و تنها راه خروجی  و فراربه سمت کرکوک هنوز در تصرف داعش است ، که احتمال می رود تا امشب محاصره کامل تکریت به سرانجام برسد . انشاالله

2 - بالاخر نطق جنجالی نتانیاهو در کنگره آمریکا انجام شد . بسیاری در انتظار نکات تازه ای در این سخنرانی بودند ولی هیچ چیز تازه ای در آن یافت نشد و تکرار اراجیف گذشته بود با اضافه شدن مقدار بیشتری از عملیات روانی روی افکار عمومی آمریکائیها .
50 نماینده دموکرات کنگره که به اعتراض در جلسه حاضر نشده بودند ، نکته ائی بود که بازیگردانان این خیمه شب بازی باید آن را تحت تاثیر قرار می دادند ، به همین لحاظ نتانیاهو وارد سالن اصلی که شد با خیلی ها دست داد تا نشان دهد اکثریت کنگره در شمار طرفدارانش هستند و البته کنگره ائی ها هم سنگ تمام گذاشتند و با کف زدنهای مداوم و بلندشدن از روی صندلی هایشان هنگام تشویق ، حس همراهی کنگره با نتانیاهو را به خوبی نشان دادند . این همراهی و تشویق تا پایان سخنرانی ادامه داشت .
نتانیاهو با مقدمه ائی خیلی کوتاه رفت سر وقت اصل مطلب که جمهوری اسلامی ایران بود که البته با حربه جنگ روانی آغاز کرد . از کشته های آمریکائیها در سالهای گذشته توسط ایران گفت و از تسلط ایران بر 4 پایتخت کشورهای منطقه . او از بغداد - دمشق - بیروت و صنعا به عنوان پایتخت هائی که در تسلط ایران است نام برد و گفت اگر جلو ایران گرفته نشود این گسترش و تسلط بر کشورها ادامه خواهد داشت .
نتانیاهو ، جمهوری اسلامی را با داعش همطراز دانست ( البته در داخل کشور هم داریم این تفکرات را) و ایران را سرآمد و رهبر تروریستهای دنیا دانست و با نام بردن از محمد جواد ظریف و قید این نکته که دیپلماتهای غربی عاشق او هستند ، گفت چرا طریف بر سر مزار شهید مغنیه رفته و گل گذاشته ؟.
خلاصه اینکه این نمایش فقط یک جنگ روانی با هدف تاثیر گذاری بر افکار آمریکائیها بود و هیچ نکته تازه و خاصی در آن نبود .
و اما بزرگترین هدف مستور و ناگفته از برپائی این نمایش که در افکار نژاد پرستانه غربی ها ریشه دارد این بود :

آی اوبامای کاکا سیاه ، تو هیچ کاره ای ، پایت را از کلیم درازتر نکن


جستجو در وبلاگ
درباره من
جبهه جهانی بیداری و مقاومت اسلامی
الجبهة العالمیه الصحوة و المقاومة الإسلامیة
World Front Awakening and Islamic resistance
دوستان
لینک های مفید
فروشگاه مجله و کتاب الکترونیکی کیوسک 724
گالری والپیپر و عکس پس زمینه والپیپرهای ایرانی
قالب های حرفه ای وبلاگ
مجله تفریحی سرگرمی جزیره نشین
ابزارک های وبلاگ
قالب وبلاگ

  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :