تبلیغات
جبهه جهانی بیداری و مقاومت اسلامی - گریزی بر مستی یکنفر

جبهه جهانی بیداری و مقاومت اسلامی

تاریخ بشریت بر سر یک پیچ بزرگ تاریخی است . امام خامنه ای

نویسنده :عباس جندقیان
تاریخ: 16 اسفند 93 21:53
وبلاگ  همشهری ضدانقلابم ( صفت ضدانقلاب را افتخار برای خودشان می دانند وگرنه اسائه ادب نمی کردم) به نام وبلاگ مرغ سحر متنی را از طنز نویس فراری روزنامه های زنجیره ای دوران افسادات آورده تا به حساب خودش با نیش طنز ، زخمی بر باورهای احیانا صادقانه خوانندگان خودش وارد آورده باشد و خدمتی هر چند ناچیز در راستای خیانت به نظام شهیدان را به انجام رسانده باشد .
چون حوصله و همت زیاد نوشتن ندارم چند بند از نوشته های آغشته به بوی الکل روی میز ابراهیم نبوی را که در حال سرخوشی میگساری هایش می نویسد می آورم و اندک جوابی .
متن اول مربوط به منبع و متن بعد جواب این وبلاگ
-----------------------------------------------------------
قبل از انقلاب مردم حقوق کمی می گرفتند، با نصفش اجاره می دادن و با نصفش زندگی می کردند، حالا مردم یک عالمه پول می گیرن که باهاش نصف اجاره خونه شون رو می دن و برای دادن بقیه اجاره خونه دست می کنن توی جیب بغلی شون.
جواب :
((قبل از انقلاب در کشور ایران با جمعیت زیر 30 میلیون نفر مردم در خانه های همسایه داری و هر خانواده یک اتاق در کنار هم زندگی می کردند و اجاره نشینی هم مرسوم نبود ، حالا با جمعیت بالای 70 میلیون نفر هرکسی به دنبال خانه ویلائی مستقل و با همه امکانات است که بسیاری دارند و برخی هم اجاره نشین هستند و انشاالله در آینده صاحب خانه خواهند شد .))
-------------------------------
قبل از انقلاب از هر ده هزار نفر پنج نفر زندان می رفتند و وقتی از زندان آزاد می شدند، باید ساعتها توضیح می دادند تا مردم بپذیرند که اون زندانی جنایتکار نیست. بعد از انقلاب از هر ده هزار نفر ۳۵ نفر زندانی می شن و وقتی دستگیر می شن حکومت باید ساعتها توضیح بده تا ثابت کنه اون زندانی مقصره.
جواب:
((قبل از انقلاب چاقوکشان و گردن کلفت ها و باج گیران و عرق خوران و عربده کشان و ناموس بازان و قاچاق فروشان زیر مجموعه ژاندارمها و خان ها بودند و نیازی نبود بروند زندان و ماشین و موتوری هم جائی نبود تا به خاطر دیه قشر عظیمی در زندان باشند و زندانی ها به جز سیاسیون ،  تعدادی آدم های  بی کس و بی یاور و بی پارتی بودند ، و نیازی هم به توضیح زندانی شدنشان نداشتند چون همه می دانستند  بعد از انقلاب خلافکاران از کوچه و خیابانها جمع شدند و جایشان زندان شد و زندانی های دیه و مهریه هم به آنها اضافه شدند .))
------------------------------------
برای این انقلاب خیلی کم هزینه دادیم، در طول ۳۶ سال ارزش پول مون ۵۰۰ برابر کم شد
جواب :
((قبل از انقلاب ارزش پول آنقدر زیاد بود که از یک خیابان 10 متری سالی یک ماشین آنهم دولتی رد می شد و بعد از انقلاب ارزش پول آنقدر پائین آمده که خیابانها  از شلوغی انواع خودرو جای سوزن انداختن نیست
قبل از انقلاب ارزش پول آنقدر زیاد بود که خانواده ها با نان جو و یک لیوان چای شیرین شکم بچه ها را سیر می کردند و مردم در کوچه ها دنبال خرده نان می گشتند و دلشان دنبال سالی یکبار پلو خوردن بود و   سالی یکبار زیارت آقا علی عباس  و بقیه سال هم عملگی ارباب  ، بعد از انقلاب ارزش پول آنقدر پائین آمده که رفتگرها فرصت نمی کنند نایلونهای زباله مملو از برنج و خورشت و نان را از کنار خانه ها جمع کنند و جاده ها و شرکتهای حمل و نقل زمینی و هوائی فرصت سر خاراندن ندارند .))
-----------------------
قبل از انقلاب مردم توی خونه هاشون پیژاما می پوشیدند و توی خیابون کراوات می زدند، حالا مردم با پیژاما می رن سر کار و توخونه هاشون کراوات می زنند.
جواب :
((قبل از انقلاب کراوات و لباس که چه عرض کنم ، اصل فرهنگ دینی و ملی مردم را هم می خواستند با فرهنگ غرب عوض کنند ، بعد از انقلاب اصل ارباب همه اینها هم رفت زیر پای جوانان این کشور ، تا چه رسد به کراوات و پاپیون))
--------------------------------------------
قبل از انقلاب هشت هزار فاحشه وجود داشت که شناسنامه داشتن، شغل و کارشون معلوم بود و خیلی هم بدبخت و بیچاره بودن. حالا صدها هزار زن در کشور زندگی می کنند که معلوم نیست فاحشه هستند، نیستند، هر سال هم که از پیروزی انقلاب می گذره، سن فاحشه کمتر می شه، فعلا که رسیده به سیزده و چهارده سال.
جواب :
((قبل از انقلاب ، فاحشه ساز و فاحشه پرور و مروج بی بندوباری حکومت بود و دروازه قزوین فاحشه خانه رسمی زنان بدبخت و بیچاره تهران بود و هر اداره و سینما و کاباره و کافه و دانسینگ و انجمن و جمعیتی پر بود از هزاران فاحشگی مدرن ، بعد از انقلاب ، همانهائی که قبلا رسما و قانونا زنان این مملکت را به فحشا ترغیب می کردند و حالا دستشان کوتاه شده بود ، پناه بردند به رسانه و با امواج و نور و تصویر و قلم ،  فحشا را برای جوانان این مملکت تبلیغ می کنند .))
------------------------------
قبل از انقلاب یک پایتخت به اسم تهران داشتیم که معمولا سی چهل درصد اتفاقات بزرگ توش می افتاد و ده پونزده تا شهر مهم داشتیم مثل اهواز، آبادان، شیراز، مشهد، تبریز، کرمان، یزد، اصفهان، همدان، سنندج، کرمانشاه که در همه اون های زندگی اجتماعی شهری جاری بود و یک ابرقو داشتیم که هر وقت می خواستیم بگیم یک جایی نقطه دورافتاده است و هیچ کس ازش خبرنداره، می گفتیم ابرقو. حالا به لطف انقلاب یک پایتخت داریم به اسم تهران که همه اتفاقات کشور در همون می افته و جز اصفهان و مشهد و شیراز که گاهی امام جمعه اش گاف می کنه یا روی مردمش اسید می پاشن، دیگه کسی اسم یزد و اهواز و آبادان رو سالهاست نشنیده. نه که این شهرها وجود نداره، مهم اینکه این شهرها همه شدن ابرقو، این هم مهم ترین تولید انقلاب ایران یعنی تولید نقاط دورافتاده.
جواب :
((قبل از انقلاب یک پایتخت داشتیم و ولی همه مردم کشور بر علیه طاغوت قیام کردند و شهری و روستائی ملاک نبود ، بعد از انقلاب هم همان یک پایتخت را داریم و به اضافه همه کشور ایران را ،  ولی چون به غیر از تهران ، فتنه گران 88 نتوانستند غلطی پیش ببرند ، دلشان از مردم سایر مناطق کشور پر است .))
---------------------------------------
البته انقلاب اسلامی هرچی اشکال داشت در زمینه تولید جمعیت تاثیر بزرگی داشت. قبل از انقلاب نصف مردم در روستاها و نصف مردم در شهرها زندگی می کردند. امروز سی درصد مردم در روستاها زندگی می کنند و شصت درصد مردم در شهرها، ده درصد مردم هم در لوس آنجلس، لندن، استکهلم، آمستردام، برلین، دوبی، استانبول، پاریس و جمعیت ایرانیان شهر لوس آنجلس از بعضی شهرهای ایران بیشتره.
جواب :
((قبل از انقلاب دو سوم مردم در روستاها زندگی می کردند و با بقیه مردم شهرهای دیگر در بدترین شرایط و همه ثروت و امکانات در تهران ولی بعد از انقلاب سطح عمومی زندگی مردم آنقدر آمد بالا که سطح امکانات و خدمات در روستاهای کشور بالاتر از برخی از شهرهای قبل از انقلاب قرار گرفت))
--------------------------------------
قبل از انقلاب اگر کسی موفق نمی شد وارد دانشگاههای ایران بشه می رفت به دانشگاههای جهان و بعد از چهار یا شش یا هفت سال درس خوندن برمی گشت و در دانشگاه یا سیستم اداری مشغول به کار می شد. بعد از انقلاب از هر صد نفری که از دانشگاه فارغ التحصیل می شن و معدل خوبی می آرن، هر کسی که نتونه بره به دانشگاههای آمریکا و فرانسه می مونه در ایران و در دانشگاه فعالیت می کنه و می ره زندان و در می آد، هشتاد درصد دانشجوهای درجه یک هم که می رن آمریکا و گاهی اروپا و بعد از فارغ التحصیل شدن می شن مدیر موسسات بین المللی یا استاد دانشگاههای جهان و از هر ده تاشون سالی دو نفر برمی گردن یک ماه می رن ایران مهمونی و دوباره برمی گردن می رن کشور جدیدشون.
جواب :
((قبل از انقلاب دانشجو و دانشگاهی خوب بود که پایش را از کلیمش بیرون نذاره و یک وقت به فکر اختراع و ابتکار  و قطع وابستگی نیفته ، بعد از انقلاب دانشگاههای ایران هزاران نفر مثل شهید احمدی روشن ها را تربیت کرده که سطح علمی کشور در رتبه اول منطقه  قرار دارد و در بسیار از علوم و فن آوری های پایه در سطحی جهانی))
--------------------------------------
قبل از انقلاب دانشجوهایی که می رفتن خارج درس بخونن بعد از چهار سال برمی گشتن ایران کار می کردن و هر سال یک هفته به عنوان توریست می رفتن خارج تجدید خاطره کنن و دوباره می اومدن کشورشون. بعد از انقلاب دانشجوهایی که می رن خارج درس بخونن، بعد از ده سال به عنوان توریست برمی گردن ایران و تجدید خاطره می کنن و سریع برمی گردن آمریکا تا مرخصی شون تموم نشده.
جواب :
((قبل از انقلاب اگر دانشجویان در خودساختگی و معنویت و کشور دوستی امثال شهید چمران و شهید ستاری و شهید بابائی نبودند ، در همان خارج کشور طوق نوکری فرنگی ها را به گردن می انداختند و در بازگشت هم اگر طوق بندگی را به گردن داشتند ، جائی برایشان بود))


جستجو در وبلاگ
درباره من
جبهه جهانی بیداری و مقاومت اسلامی
الجبهة العالمیه الصحوة و المقاومة الإسلامیة
World Front Awakening and Islamic resistance
دوستان
لینک های مفید
فروشگاه مجله و کتاب الکترونیکی کیوسک 724
گالری والپیپر و عکس پس زمینه والپیپرهای ایرانی
قالب های حرفه ای وبلاگ
مجله تفریحی سرگرمی جزیره نشین
ابزارک های وبلاگ
قالب وبلاگ

  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :