تبلیغات
جبهه جهانی بیداری و مقاومت اسلامی - تبدیل تهدیدها به فرصت در سایه اعجاز خداوندی

جبهه جهانی بیداری و مقاومت اسلامی

تاریخ بشریت بر سر یک پیچ بزرگ تاریخی است . امام خامنه ای

نویسنده :عباس جندقیان
تاریخ: 28 اردیبهشت 96 08:17

بسم الله الرحمن الرحیم

 

تبدیل تهدیدها به فرصت در سایه اعجاز خداوندی

 

تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری رسما پایان یافته و تا چند روز آینده شاهد نتایج نهایی انتخابات خواهیم بود . قطعا نتیجه انتخابات همان خواهد بود که خداوند بزگ برای ملت ایران مقدر کرده و میزان رای ملت در این تعیین خواهد بود و همه به آن گردن خواهیم نهاد چه این شود یا آن .

اما نکته مهم در این خصوص ، اشاره به سرنوشت افتخار آفرینی است که خداوند برای ملت ایران در سالیان گذشته رقم زده است و آن ، عنایت خاصه و ویژه به انقلاب اسلامی ایران است . این عنایت و لطف خداوندی به کرات و دفعات در طول سالیان بسیاری خود را به شکل های گوناگون و اعجازگونه نشان داده است .

قدم به قدم این انقلاب از شروع آن در 15 خرداد 1342 تا هم اکنون شاهد اعجازهای خداوندی فراوان ، برای رسیدن به نتایج مطلوب بوده ایم . در این مقال جای آوردن تمامی نمونه های اعجاز گونه خداوندی نمی باشد و فقط برای شاهد مثال یک نمونه از این دست کرامت های اعجازگونه خداوند برای انقلاب اسلامی ایران را آن هم به دلیل روشنگری در خصوص اوضاع حساس و سرنوشت ساز منطقه آورده می شود ، تا همگان به این انقلاب به عنوان یک ودیعه الهی و خواست خداوندی نگاه نمائیم .

از کرامات خداوندی برای این انقلاب ، تبدیل تهدیدها به فرصت برای نظام جمهوری اسلامی می باشد . خداوند عالم به برکت خون شهداء و وجود مردان با اخلاص و مومن واقعی در این انقلاب ، مقرر کرده تا تمامی تهدیدها و فتنه های دشمنان این نظام را به صورتی معکوس تبدیل به فرصتهایی برای پیشرفت و اوج گرفتن این نظام نماید .

شاهد مثال :

همگان مطلع هستیم که جبهه کفر جهانی (وهابیت – صهیونیست – امپریالیست) در پایان سال 1389 با ایجاد فتنه ای شوم در سرزمین شام ، در ظاهر قیامی مردمی ، ولی در باطن با انگیزه قطع بازوی خارجی جمهوری اسلامی دست به اقدامات زیادی زد . دشمن به این نتیجه رسیده بود که برای تضعیف و نابودی جریان مقاومت در سرزمینهای لبنان و فلسطین ، بایستی حکومت سوریه به عنوان متحد ایران و پل ارتباطی ایران با جریان مقاومت نابود شود . دشمن بعد از سالها فشار سیاسی اعم از تهدید و ترغیب نسبت به شخص بشار اسد ، نتوانسته بود او را از وفاداری به جبهه مقاومت بازدارد ، پس بایستی حکومتش ساقط می گردید تا از این رهگذر به نابودی حزب الله لبنان به واسطه قطع ارتباط فیزیکی با ایران می رسیدند .

فتنه ای بزرگ با حامیانی از قدرتمندترین و ثروتمندترین و خبیث ترین کشورهای جهان و منطقه شکل گرفت . در ظاهر قضایا همه چیز به نفع جبهه قدرتمند کفر جهانی بود . ایرانی با کمترین حضور و قدرت و نفوذ در کشور سوریه در یکطرف و قدرتهای منطقه ای و جهانی با پیاده نظامی گسترده و اجیر شده در داخل سوریه درطرفی دیگر . ظاهر امر نشان دهنده این بود که به زودی و با سرعت این جبهه کفر با مسلط شدن بر شرایط به پیروزی نهایی نائل خواهد آمد . اما آیا اینچنین شد ؟ آیا مشیت و حکمت خداوندی که بالاترین قدرت و دست است نیز بر ای پیروزی اراده نموده بود ؟ جواب در یک کلمه خیر می باشد . حکمت خداوندی در مسیری غیر از مسیر ظاهری اتفاقات بود و خارج از تحلیل های عقلانی بشری بود .

مجال آن نیست تا به تمامی شرح ماجراهای 5 ساله وقایع سوریه پرداخته شود و قدم به قدم شما را از سال 1390 تا پایان سال 1395 همراه اوضاع  و اتفاقاتی که به وقوع پیوست نمایم و فقط به عنوان اثبات ادعای اعجاز الهی خداوند که مقرر کرده تهدیدها را برای این نظام تبدیل به فرصت نماید ، تنها این مطلب  را عنوان نمایم که به لطف خداوندی نه تنها در اثر این فتنه ، تنها حزب اللهی (حزب الله لبنان) که آنها از وجودش در هراس بودند ، نابود نشد (که صدبرابر قدرتمند گردید) ، چندین حزب الله قدرتمند دیگر که همگی لشکریان آقا امام زمان(عج) برای روزهای سرنوشت ساز در پیش رو هستند ، متولد گردیدند که به اختصار به آن اشاره می نمایم :

حزب الله فاطمیون افغانستان ، سازمانی که در ابتدا و در سال 1391 خودجوش و تنها با حضور 22 جوان مخلص فداکار افغانی که برای دفاع از حرم حضرت زینب سلام الله علیها به سوریه رفته بودند اکنون تبدیل به یک لشکر سازمان یافته شده اند . فاطمیونی که جریان تکفیری جهان و کارشناسان نظامی دنیای استکبار از شجاعت ، ایمان و جنگاوری فوق العاده آنها به حیرتی هراس گونه افتاده اند . 22 نفری که اکنون لشکرشان در نقطه نقطه سرزمین سوریه صاحب نقش و اعتبار می باشند . تل قرین در مجاورت سرزمینهای اشغالی ، محل شهادت فرمانده دلاورشان ابوحامد(علیرضا توسلی) ، اکنون در زیر پای این مردان بزرگ آخر زمانی به انتظار نبردهای بزرگتر و سرنوشت سازتری می باشد.

حزب الله حیدریون ، جمع بی شماری از نیروهای حشد الشعبی (بسیج) عراق که به واسطه حماقت جریان تکفیری منسجم ، متحد و یکپارچه شده و سیادت و فرماندهی ، رهبری بزرگوار انقلاب امام خامنه ای را به جان پذیرا شده اند . تصویب قانون رسمیت یافتن حشد الشعبی(بسیج) در عراق ، خود به تنهایی یک پیروزی بزرگ ، مانند پیروزی ایران در جنگ 8 ساله با رژیم بعثی عراق بود

حزب الله زینبیون پاکستان ، جوانان شیعه مخلص پاکستانی که از نقاط مختلف پاکستان با چه سختی ها و خطراتی برای خود و خانواده هایشان ، خود را برای نبرد با جبهه کفر جهانی به جبهه مقاومت می رسانند . دلیر مردانی که آوازه مقاومت و شجاعتشان در نبردهای سوریه زبانزده همگان است و اسطوره های وفاداری به نظام جمهوری اسلامی هستند .

حزب الله سوریون ، حزب اللهی تشکیل شده از اقوام و مذاهب مختلف ، اما همه در صفی واحد و تحت فرماندهی قلبی و روحی جمهوری اسلامی و متشکل از کرد و عرب ، مسیحی و مسلمان ، شیعه و سنی ، علوی و دروزی بومی ساکن خود سوریه و همچنین پناهندگان فلسطینی مقیم در سوریه . قوات الامام رضا – قوات الباقر – دفاع الوطنی و ...... نمونه ای از بسیج حزب الله سوریون می باشند .

و اما حزب الله حوثی های یمن ، که وصف  لیاقت ، وفاداری ، اخلاص و تعدادشان فراتر از بیان است . یمنی هایی که به استقامت در رسیدن به هدف شهره هستند . یمنی هایی که در سالهای قبل تنها یک علاقمند به جمهوری اسلامی در میانشان بود ، ولی حالا میلیون ها نفر خود را فدایی مرام و راه مقدس جمهوری اسلامی می دانند . چنان روح جمهوری اسلامی در آنها نفوذ کرده که به هیچ طریقی نتوانسته اند آنها را وادار به تسلیم نمایند . مردانی قدرتمند و وفادار ، آن هم در مهمترین و سوق الجیشی ترین نقطه دنیا یعنی تنگه باب المندب .

و اینگونه بود اعجاز خداوندی در قبال جمهوری اسلامی ایران که تهدید شوم و بنیان برانداز جبهه قدرتمند کفر جهانی را تبدیل به  فرصتی برای نفوذی هزار برابر با قدرتی روبه رشد برای جمهوری اسلامی در منطقه نمود .

ایمان بیاوریم به الهی بودن این انقلاب و قدرشناس الطاف خداوندی باشیم  و خود را برای روزهای سرنوشت ساز و امتحان بزرگ پیش رو آماده نمائیم .

 گلوی کفر جهانی در پنجه قدرتمند رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی در سرزمین سوریه گرفتار آمده و نفسهای دشمن به شماره افتاده ، هوشیار باشیم

عباس جندقیان

28-2-1396 

 


جستجو در وبلاگ
درباره من
جبهه جهانی بیداری و مقاومت اسلامی
الجبهة العالمیه الصحوة و المقاومة الإسلامیة
World Front Awakening and Islamic resistance
دوستان
لینک های مفید
فروشگاه مجله و کتاب الکترونیکی کیوسک 724
گالری والپیپر و عکس پس زمینه والپیپرهای ایرانی
قالب های حرفه ای وبلاگ
مجله تفریحی سرگرمی جزیره نشین
ابزارک های وبلاگ
قالب وبلاگ

  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :